فروش کفش چرم
خانه / کفش چرم / قیمت کفش چرم بندی در بازار داخلی

قیمت کفش چرم بندی در بازار داخلی

قیمت کفش چرم بندی در بازار داخلی تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد. مقایسه برندهای مختلف در ایران نشان می دهد که کیفیت چرم، طراحی شیک کفش، الگو گرفتن از معیارهایی زیبایی شناسی دنیا و استفاده از فرهنگ و سلیقۀ ایرانی در قیمت کفش چرم بندی تأثیرگذار است.
قیمت کفش چرم بندی در بازار داخلی

عوامل موثر در کیفیت کفش چرم بندی

عوامل موثر در کیفیت کفش چرم بندیمهم ترین معیار در انتخاب کفش چرم بندی، کیفیت چرم و دوام طولانی مدت آن است. اما چگونه می توان کیفیت کفش چرم را تشخیص داد؟ در ادامه سعی می کنیم این مسئله را بررسی کنیم:

  1. تأثیر ضخامت چرم در کیفیت آن: اولین عامل تعیین کننده در کیفیت چرم کفش ضخامت آن است که معیار آن وزن بر اساس اونس است (هر اونس یک شصت و چهارم اینچ ضخامت دارد). چرم در همه قسمت های خود ضخامت یکسانی ندارد. به عبارت دقیق تر ضخامت رویه کفش در بالای آن باید پنج اونس برابر با دو میلی متر باشد. قسمت آخر نیز نازک تر و برابر با چهار دهم میلی متر ضخامت دارد.
  2. جنس چرم: چرم از پوست حیوانات و از لایه های مختلف آن به دست می‌ آید؛ بنابراین بر اساس اینکه چرم فرآوری شده از چه لایه ای تشکیل شده است؛ جنس و کیفیت آن نیز متفاوت است. بر اساس لایه های پوست سه دسته چرم داریم که به ترتیب کیفیت عبارت است از: چرم گرین کامل، چرم گرین و جیر.
  3. کیفیت چرم بر اساس محل آن در بدن حیوان: اینکه چرم متعلق به کدام قسمت بدن حیوان باشد، در کیفیت متفاوت است. قسمت پشت حیوان چون کیفیت خوبی ندارد برای آستر به کار می رود و قسمت مرکزی که بهترین کیفیت را دارد، در قسمت جلو و کف کفش استفاده می شود.

راهنمای خرید بهترین کفش بادوام از جنس چرم

راهنمای خرید بهترین کفش بادوام از جنس چرممهم ترین معیار در خرید بهترین کفش چرم این است که کفش به خوبی از پا محافظت کند و به آن آسیب نزند.

مشخصه های بارز یک کفش چرم بادوام:

  • چرم خوب: چرم طبیعی و باکیفیت به دلیل منافذ طبیعی که در بافت آن است، باعث تبادل هوا و در نتیجه تنفس پا می شود.
  • زیره کفش: زیره کفش نثش مهمی در عمر کفش و سلامت پاها دارد. بنابراین باید توپر باشد و در زمان خم شدن انعطاف بیشتری داشته باشد. دقت کنید که زیره صاف نباشد؛ بلکه باید دندانه دار باشد تا از لیزخوردن جلوگیری کند.
  • قالب بندی کفش: فضای جلوی کفش باید به گونه ای باشد که به پنجه پا فشار نیاورد.
  • تنه کفش: پوشیدن کفش تنگ با پاشنه نامناسب نه تنها به پا آسیب می زند؛ بلکه بر کمر، زانو و لگن نیز تأثیر منفی می گذارد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهین موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144976378
آدرس کانال: hamtcharm@
پست الکترونیکی: Mousavi.mhn@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه کفش چرم مشکی شیک

فروش ویژه کفش چرم مشکی شیک برای کسانی که نیاز به یک کفش سبک و در عین حال شیک برای استفاده های طولانی مدت در روز را دارند . این مدل کفش مناسب برای استفاده با لبا

پاسخی بگذارید