فروش کفش چرم
خانه / کیف پول / خرید کیف پول دخترانه چرمی با رنگ های متنوع

خرید کیف پول دخترانه چرمی با رنگ های متنوع

خرید کیف پول دخترانه چرمی با رنگ های متنوع به دلیل داشتن جنس بسیار خوب به شما کمک می کند که تا مدت های طولانی از یک کیف پول استفاده کنید.

البته جمله فوق به معنی این نیست که هیچ دقتی بر رنگ و قیمت نداشته باشید چرا که، قیمتِ کمتر برای هر چیزی به جیب شما کمک می کند و رنگ متناسب هر چیزی حتی کیف پول نکته بسیار مهمی در دیزاین تیپ شما است، اما چیزی که به ماندگاری و مقاومت یک کیف پول کمک می کند، جنس و کیفیت است.

تنها در صورتی یک کیف پول چرمی می تواند مدت زیادی دوام داشته باشد که از مواد کیفی مرغوبی در هنگام ساخت آن استفاده شده باشد.

خرید کیف پول دخترانه چرمی با رنگ های متنوع

مدل های سفارشی کیف پول چرمی

مدل های سفارشی کیف پول چرمی مدل های سفارشی کیف پول چرمی دارای جنس های گوناگونی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

به طور کلی کیف پول های چرمی از دو نوع چرم ساخته شده اند که این دو نوع عبارت هستند از: 

 • چرم های طبیعی
 • چرم های مصنوعی

کیف پول های چرمی طبیعی  خود دارای زیر مجموعه هایی زیادی می باشد که در ادامه به آن بیشتر می پردازیم.

کیف پول های مصنوعی به طور کل دارای دو زیر مجموعه می باشند که عبارت هستند از :

 • مجموعه اول کیف پول های چرم مصنوعی poly
 • مجموعه دوم کیف پول های چرم مصنوعی پی وی سی

کیف پول های با جنس چرم poly معمولا بسیار لطیف و نرم هستند، البته این کیف پول ها در عین نرمی و لطافتی که دارند بسیار مستحکم و منعطف هستند، همین مسئله موجب گردیده تا کیف پول هایی با جنس poly خاطر خواه های زیادی در بین مردم چه بانوان و چه آقایان داشته باشد.

کیف پول های چرمی شباهت بسیار زیادی به چرم طبیعی بزی دارد.

جنس این کیف پول ها بیشتر بستگی به موادی که در ساخت چرم آن استفاده شده و برند تولید آن دارد.

نکته قابل توجه درباره این چرم ها این است که خیلی دیر لکه ای را به خود جذب می کنند و در صورت جذب لکه هم، آن لکه تنها با استفاده از یک دستمال مرطوب قابل پاک شدن است و نیازی به مواد خاص پاک شونده برای پاک کردن آن نیست.

مشخصه اسمی این جنس از چرم های مصنوعی برای هر محصولی از جمله کیف پول ها قسمت ابتدایی نامشان یعنی کلمه پلی می باشد، مانند چرم مصنوعی پلی اورتان و….

چرم های پی وی سی عمدتا بسیار مستحکم هستند، البته اینکه می گوییم استحکام زیادی دارند به این معنی نیست که انعطاف پذیری یا نرمی ندارند، این چرم ها علاوه بر محکم بودنشان منعطف و نرم هم هستند اما نرمی و لطافت آنها به نسبت چرم های پلی کمتر می باشد.

این چرم شباهت بسیار زیادی به چرم گاوی طبیعی دارد از همین رو در بین مردم بسیار پر فروش هستند.

مقاومت این چرم به نسبت چرم نوع اول بیشتر است.

با استفاده از این چرم هم برای بانوان کیف پول تولید و طراحی می شود و هم برای آقایان اما عمدتا آقایان این چرم ها را به دلیل خشک بودن و شق بودن آن ها را بیشتر می پسندند.

تشخیص کیفیت چرم هنگام خرید کیف چرمی

برای تشخیص کیفیت چرم هنگام خرید کیف چرمی باید ابتدا به نوع چرم دقت داشته باشید، تا سپس بتوانید کیفیت آن را بسنجید.

کیفیت کیف های چرمی طبیعی معمولا بیشتر از کیف هایی است که با جنس چرم مصنوعی تولید شده اند.

البته نکته فوق به معنی بی کیفیتی چرم مصنوعی نمی باشد گاهی ممکن است چرم مصنوعی جنس بهتر و دوام بیشتری را نسبت به چرم طبیعی داشته باشد اما عمدتا و به طور کلی جنس چرم طبیعی چون از پوست حیوانات بدست می آید کمی بهتر از چرم مصنوعی که توسط دستگاه ها تولید می شود است.

خب اگر می خواهید جنس طبیعی و مصنوعی را از هم تشخیص دهید با ما همراه باشید و به نکات زیر توجه کنید: 

 1. کیف هایی با جنس چرم های طبیعی معمولا نسبت به کیف هایی با جنس چرم های مصنوعی دارای دوام و قدرت ماندگاری بیشتری می باشد، اما به طور کلی دوام و ماندگاری یک کیف چرم بیشتر وابسته به نوع نگهداری شما عزیزان است.
 2. چرم های مصنوعی دارای تنوع بسیار زیادی در رنگ می باشد از همین رو محصولات چرمی ناشی از آن مانند کیف ها از رنگ بندی بسیار زیادی بر خوردار می باشد این درحالی است که چرم های طبیعی معمولا از سه رنگ قهوه ای، مشکی و عسلی پشتیبانی می کنند و محصولات چرمی آن از رنگ بندی خاصی بر خوردار نیستند.
 3. تنوع در طرح و در رنگ کیف های با جنس چرم مصنوعی موجب گردیده که این کیف ها نسبت به کیف هایی با جنس چرم طبیعی دارای تنوع قیمت بیشتری هم باشند، کیف هایی با جنس چرم مصنوعی معمولا ارزان هستند و قیمت های کلانی ندارند.
 4. کیف چرم طبیعی که از چرم طبیعی تشکیل شده است معمولا در اثر حرارت زیاد نمی سوزد و فقط درخشندگی اش بیشتر می شود و بوی نزدیک به بوی سوخت در فضا پخش می کند.

بهترین برند های کیف چرم طبیعی ایران

بهترین برند های کیف چرم طبیعی ایرانبهترین کمپانی ها و برند های کیف چرم طبیعی ایران علاوه بر، بر طرف نمودن نیاز های داخلی، می کوشند تا نیاز های خارجی را هم بر طرف نمایند از همین رو هر ساله به تعداد فراوانی کیف چرم طبیعی را به خارج از کشور صادر می کنند.

کیف هایی که از چرم طبیعی ساخته می شوند معمولا دارای دو نوع کلی می باشد: 

 • چرم های طبیعی سبک
 • چرم های طبیعی سنگین

چرم های طبیعی سبک همانطور که از نامشان پیداست وزن سبکی دارند و بسیار نرم هستند مانند چرم های بزی، چرم های گوسفندی و…

چرم های طبیعی سنگین از وزن سنگین تری بر خوردارند و معمولا بسیار مستحکم تر از چرم های طبیعی نوع اول هستند مانند چرم های گاوی، چرم های شتری و…

همه چیز که باید درباره کیف پول چرم بدانیم

توجه داشته باشید که قبل از خرید کیف پول چرم باید همه چیز را درباره کیف پول چرم بدانیم، تا بتوانیم کیفی مناسب و با کیفیت تهیه نماییم.

چند نکته بسیار مهم درباره کیف پول سفارشی چرم عبارت هستند از:

 • جنس و کیفیت
 • قدرت ماندگاری 
 • قیمت

دقت داشته باشید که همیشه شما باید در حین رعایت موارد فوق با هم، کیف پول خود را تهیه نمایید، یعنی باید کیف پولی را بخرید که علاوه بر اینکه دارای جنس و کیفیت بسیار خوبی است از قدرت ماندگاری فراوانی هم برخوردار باشد و قیمت مناسبی را هم برای شما عزیزان داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: مهین موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144976378
آدرس کانال: hamtcharm@
پست الکترونیکی: Mousavi.mhn@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید کیف پول مستطیلی در کشور

امروزه در مراکز تولیدی در سطح کشور کیف پول در انواع  و طرح هاو رنگ بندی های متفاوت تولید می شوند، که انواع کیف پول ها عبارت هستند از: کیف پول مستطیلی ، کیف

پاسخی بگذارید